Galerie vankovka slevarna

Služby

Poskytujeme prvotriedne služby v oblasti IT, komunikácií a marketingu.

Benefity

Spoluprácou s nami si otvárate nové možnosti a výhody.

Referencie

Naši klienti zlepšia svoj workflow a revenue.

Galerie vankovka slevarna

Divadelní čtvrtky ve Slévárně - Galerie Vaňkovka - Kalendář...

Galerie Vaňkovka, Ve Vaňkovce 1, Brno. Divadelní projekt čtyř profesionálních nezávislých souborů Divadlo Facka, Divadlo Feste, Malé divadlo kjógenu, Služebníci lorda Alfreda a občanského sdružení Vaňkovka.
kalendarakci.atlasceska.cz/divadelni...ve-slevarne-galerie-vankovka-10498/

Historie - Adam Gallery

V březnu 2004 se koná oficiální položení základního kamene nové Galerie Vaňkovka. V pronajatých prostorách zahajuje svou činnost také Slévárna Vaňkovka - kulturní a komunitní centrum NNO města Brna a Jihomoravského kraje.
ragallery.cz/web/guest/historie

Letos se bude Vaňkovka - poprve ve své nové...

Tuto brožuru najdete na Info stánku v Galerii Vaňkovka, u pokladny ve Wannieck Gallery, v kulturním centru Slévárna Vaňkovka nebo na sekretariátu a. s. Jižní centrum Brno. . Občanské sdružení Vaňkovka
vcpd.cvut.cz/UserFiles/File/VANKOVKATISKOVAZPRAVA.pdf

archiweb.cz - Dny evropského dědictví ve Vaňkovce

Někteří z vás si možná vybavují lednovou výstavu připravenou na jeho počest Galerií Vaňkovka. V kuloárech kulturního a komunitního centra Slévárna Vaňkovka můžete panely této výstavy opět vidět od 6. do 21. září.
archiweb.cz/news.php?action=showid=5810type=6

Vaňkovka

V létě r. 2004 je podepsána smlouva mezi ECE a Občanským sdružením Vaňkovka o pronájmu prostor v Galerii Vaňkovka v přízemí bývalých šaten slévárny pro centrum nevládních neziskových organizací (NNO) na 10 let za.
arealvankovka.cz/index.php?option=com_contentview=articleid...

Vaňkovka - Vítejte na stránkách Slévárny Vaňkovka

Galerie Vaňkovka Slévárna Vaňkovka Wannieck Gallery Jižní centrum Brno, a.s.
vankovka.cz/

Ymca Brno

Výsledkem desetiletého úsilí o revitalizaci a nové využití Vaňkovky je vedle rekonstruované strojírny a administrativní budovy také prostor v přízemí bývalých šaten slévárny, který jsme získali do pronájmu od investora obchodní Galerie .
ymcabrno.cekit.cz/index.php?kat=ic

► Galerie Vaňkovka ◄◄◄

Administrativní, obchodní a zábavní centra. Tematické výběry. Zprávy, články. Galerie Vaňkovka. . Byla vypsána soutěž na využití brněnské Vaňkovky. Dalo se z původního areálu Vaňkovky zachránit víc?
estav.cz/zpravy/plus/vankovka.asp

Přestože je venku sníh, Galerie Vaňkovka se už převlékla...

V uvedených dnech stačí přijít v 17 hodin do sálu Slévárna, který se nachází nedaleko bočního vchodu do Galerie Vaňkovka z ulice Dornych - návštěvníci se zde naučí porozumět květinám od těch nejpovolanějších.
novinky.cz/vase...snih-galerie-vankovka-se-uz-prevlekla-do-jarniho-kabatu.html

Tipy A Recenze: Vaňkovka Ožije Pohyblivými Kartony | Toptep

Pokud vás toto téma zajímá, je pro vás přichystán na umělecký workshop, který se uskuteční 4. září od 10.30 v prostorách společenského sálu Slévárna (areál Galerie Vaňkovka, vchod z ulice Plotní od jeřábové dráhy).
toptep.cz/tipy-a-recenze-vankovka-ozije-pohyblivymi-kartony.html